О контроле качества лекарственных средств.
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Поздравление М. Пасичника с Днём фармацевтического работника

Перейти вниз

Поздравление М. Пасичника с Днём фармацевтического работника Empty Поздравление М. Пасичника с Днём фармацевтического работника

Сообщение  QAdmin Чт 25 Сен 2014, 11:00

Шановні друзі!

Поздравление М. Пасичника с Днём фармацевтического работника ?id=621930

Щиро вітаю вас з днем фармацевтичного працівника! Ваша наполеглива щоденна праця — запорука здоров’я і благополуччя кожного українця. Адже саме від результатів вашої роботи залежить, щоб хворий не лише міг отримати необхідні ліки, але й був упевнений у тому, що вони якісні й ефективні. З гордістю можу констатувати: за роки незалежності України фармацевтична галузь модернізувалася, стала конкурентоспроможною, вийшла на європейський ринок та продовжує стрімко розвиватися.
Вам притаманні людяність, доброта й терпіння. Ви завжди готові підтримати хворого морально й духовно - щоденно допомагаючи рятувати тисячі людських життів.
Щиро дякую кожному з вас – провізорам, фармацевтам, виробникам та дистриб’юторам - за вагомий внесок у справу збереження та захисту здоров’я наших громадян і процвітання України, за вашу працю та тепло сердець, за відданість обраній справі. Бажаю вам та вашим близьким міцного здоров’я, нових професійних перемог, достатку та благополуччя.

М.Ф. Пасічник
Голова Державної служби України з лікарських засобів
QAdmin
QAdmin
Admin

Сообщения : 61
Дата регистрации : 2013-01-18

http://druglab.kiev.ua

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения