О контроле качества лекарственных средств.
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Міжнародна конференція «Підходи до практичної реалізації Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров'я"

Перейти вниз

Міжнародна конференція «Підходи до практичної реалізації Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров'я" Empty Міжнародна конференція «Підходи до практичної реалізації Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров'я"

Сообщение  QAdmin Пн 10 Июн 2013, 11:47

11-12 червня 2013 року в м. Київ відбудеться міжнародна конференція «Підходи до практичної реалізації Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров'я (Конвенція «MEDICRIME»)», організатором якої є Рада Європи та Державна служба України з лікарських засобів.

В якості спікерів у конференції візьмуть участь вищі посадовці – члени Кабінету Міністрів України, експерти Ради Європи, керівники регуляторних та правоохоронних органів країн, що підписали Конвенцію «MEDICRIME» та потенційних підписантів даної Конвенції. Вони обговорять шляхи імплементації Конвенції «MEDICRIME» у національні законодавства.

У міжнародному форумі візьмуть участь представники міжнародних організацій, в тому числі Всесвітньої організації охорони здоров'я, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Генерального Директорату з прав людини та верховенства права (DG I) Ради Європи, Генерального Директорату з Демократії (DGII).

Від імені України своє бачення реалізації положень Конвенції запропонують представники Ради Національної безпеки та оборони України, Кабінету Міністрів України, Держлікслужби Україн, Верховної Ради України, МВС України, Служби безпеки України, Міністерства доходів і зборів країни (Державна митна служба України).

Своїм досвідом поділяться представники регуляторних та правоохоронних органів Азербайджану, Вірменії, Великої Британії, Грузії, Італії, Польщі, Російської Федерації, Румунії, Туреччини, України, Франції, а також представники посольств відповідних країн.

У 2011 році Україна була в числі країн, що першими підписали Конвенцію MEDICRIME і першою ратифікувала її у 2012 році. Ось чому, ініціюючи даний захід, Рада Європи звернулася саме до Українського Уряду з пропозицією провести міжнародну конференцію "Підходи до практичної реалізації Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров'я (Конвенція "MEDICRIME")".

Прес-конференція з учасниками Конференції відбудеться 11 червня 2013 року о 10.30 у Морфологічному корпусі Медичного Університету ім. О.О. Богомольця за адресою: Київ, пр-т. Перемоги, 34. Акредитація за тел. 050 614 47 43 та електронною поштою press@diklz.gov.ua .

В прес-конференції візьмуть участь:

Грищенко К.І., Віце-прем'єр-міністр України;

Бахтєєва Т.Д., Голова Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради України;

Соловйов О.С., Голова Державної служби України з лікарських засобів;

Я. Клейсен,Директор Директорату з інформації та протидії злочинності, Генерального Директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи;

К. Керомонте, Голова управління кримінального права Генерального Директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи.

А також представники:

Ради Європи;

Генерального Директорату з прав людини та верховенства права (DG I) Ради Європи;

Генерального Директорату з Демократії (DGII);

Парламентської Асамблеї Ради Європи.
QAdmin
QAdmin
Admin

Сообщения : 61
Дата регистрации : 2013-01-18

http://druglab.kiev.ua

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения